Animaties en prijzen

Wat kost het?

Het vaste inschrijvingsgeld bedraagt €35. Per gevolgde animatie betaal je €150.
Je krijgt een korting op het inschrijvingsgeld wanneer er meerdere gezinsleden zich inschrijven: €10 voor het tweede gezinslid,
en €20 per volgend extra lid.

 

Welke animaties kan je volgen?

Normaal gezien kan je animaties volgen voor alle instrumenten maar dit is onderhevig aan vraag en aanbod. Informeer gerust even indien je graag animatie volgt voor een instrument dat niet in deze lijst voorkomt.

De animatiedagen en uren hier weergeven zijn geldig voor animatiejaar 2017-2018.  Voor animatiejaar 2018-2019 zullen deze bekend gemaakt worden de tweede week van september.

Algemene Muziekvorming jeugd - jaar 1 en 2

groepsanimatie vanaf 6 jaar (1e leerjaar)

pré-notenleer  voor kinderen uit het 1e en 2e leerjaar

AMV 1 vanaf 3e leerjaar (tenzij reeds pré-notenleer gevolgd werd)

 

vrijdagavond

 

animator

Lieve Pollet

 

Pré-notenleer: 16:00 - 16:30

1e jaar: 16:30 - 17:30

2e jaar: 18:10 - 19:10

Algemene Muziekvorming jeugd - jaar 3 en 4

groepsanimatie

 

vrijdagavond

 

animator

Christian Delaere

 

3e jaar: 16:45 - 17:45

4e jaar: 18:25 - 19:25

Algemene Muziekvorming volwassenen

groepsanimatie

 

woensdagavond

AMV volw. 1: 20u-21u30

AMV volw. 2: 18u30-20u

 

animator

Willy Quintellier

Koperblazers

 

individuele animatie

 

woensdagavond

 

animator

Willy Quintellier

Piano

individuele animatie

 

maandagavond

Christiane De Wilde (klassiek)

 

vrijdagavond

Lieve Pollet (klassiek)

Delaere Christian

 

zaterdag

Liesbet De Spiegeleer (klassiek)

Gitaar

individuele animatie

 

vrijdagavond

Hann Houben (noten)

Fabio Nevejans (tablatuur)

 

zaterdag

Rik Van Hooreweghe (tablatuur)

Saxofoon

individuele animatie

 

vrijdagavond

 

animator

Christian Delaere

Slagwerk

individuele animatie

 

maandagavond

Jan D'Hooghe 

Zang en stemvorming

individuele animatie

 

donderdag

Plasqui Liesbeth

 

Woord

groepsanimatie

 

zaterdagvoormiddag

Dwarsfluit

individuele animatie

 

zaterdagvoormiddag

 

animator

Miriam Baudewyn

Viool

individuele animatie

 

donderdag

 

animator

Bernard Bertoni

Blokfluit

individuele animatie

 

vrijdagavond

 

animator

Christian Delaere

Klarinet

individuele animatie

 

vrijdagavond

 

animator

Christian Delaere